לחץ דם גבוה איך להוריד במהירות

לחץ דם גבוה איך להוריד במהירות

מחקרים חדשים בנושא תקינות לחץ מציעים גם דרכים להורדת לחץ ושליטה על ערכי הסוכר בגוף. בכתבה הבאה דרכים לטיפול בלחץ דם גבוה תסמינים והמלצות לפי מחקרים מעודכנים לשנת 2020 .  לחץ דם גבוה איך להוריד במהירות

הכתבה אינה מחליפה ייעוץ על פי כל דין ונתונים אישיים 

לחץ דם גבוה איך להוריד במהירות

לחץ דם גבוה איך להוריד במהירות

ערכי לחץ דם תקינים זה לא קסם 

לא רק אבל בעיקר בשנים האחרונות רופאים מדגישים את החשיבות לשמירה על ערכי לחץ דם תקינים .

בארצות הברית וישראל כמחצית מהמבוגרים האמריקאים כלולים באוכלוסיית הסיכון המוגדרת כבעלי גבוהה או יתר לחץ דם.  זה מעלה את הסיכון להתקפי לב ושבץ, כמו גם עלייה בסיכון לאי ספיקת כליות, קשיים בטיפול במחלת סוכרת טייפ 2 , אובדן ראייה ועוד.

מעבר לטיפול הרפואי , הריי שכעת ברור שכל אחד יכול לסייע להורדת לחץ הדם שלו עצמו כחלק מאורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה , התעמלות והליכה והימנעות ממצבי כעס מיותרים.

למשל קיימים מחקרים חדשים הטוענים שניתן להוריד את לחץ הדם הסיסטולי באמצעות תזונה ואורח חיים בריא. את היתרונות תגלו בבדיקת לחץ , בבדיקות רמות הסוכר בגוף וכמובן באיכות השינה.

איך להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ולסייע לבריאות הגוף 

תזונה מאוזנת ובריאה

כל אחד מאיתנו יכול לגשת לדיאטנית של קופת חולים , זה לא עסק יקר. פשוט בקשו להתאים לעצמכם תפריט בריא ובעיקר הרחיקו מהצלחות , לפחות באופן יום יומי את כל מה שמלוח יותר מדי  , מתוק יותר מדי או שיש בו שומן רווי מיותר . לתפריט הוסיפו ירקות טריים כמו מלפפון וגזר טריים שתמיד טעימים בכל שעות היום.

פחות מלח ונתרן שווה פחות לחץ דם 

המלחייה ליד שולחן האוכל סיימה את תפקידה. היא יוצאת לפנסיה מוקדמת. ככל שנשכיל לבשל בפחות מלח כך נוכל תסייע להורדת לחץ הדם ולשמור על ערכי סוכר תקינים בדם. אין צורך להוסיף מלח לכל בישול . לאחר מספר ימים מתרגלים לאוכל טעים גם בלי מלח ולומדים להשלים את הטעם עם עשבי תיבול טריים .

ועוד כמה מילים על מזון מעובד 

לחם זה לא רע אבל הקפידו לאכול לחמים ומאפים עשויים דגנים מלאים שיפון וכוסמין ופחות לחם לבן .

מזון מעובד זה לא כל כך בריא וכולנו יודעים את זה , שיצא לפנסיה יחד עם המלחייה

 

אתר הסוכרת של ישראל כל המידע חופשי באתר מימוש זכויות ביטוח לאומי , מחשבון A1C לבדיקת ערכי סוכרת ותפריטים מומלצים לחולי סוכרת מזון דל נתרן וטיפים לחיים בריאים