כמה סוכר יש בלימון אתר סוכרת

כמה סוכר יש בלימון טרי 

לימון מוסיף המון כמעט לכל ארוחה וניתן לשלב אותו במתכונים רבים , כולל תפריט מומלץ לחולה סוכרת. אולם מומלץ להיזהר עם הכמות. כי לימון חמוץ הוא פרי מתוק מבחינה תזונתית ועומס גליקמי. כמה סוכר יש בלימון אתר סוכרת הישראלי.

ידוע לכל שהלימון מוסיף המון טעם ,רעננות וחומציות למשקאות ומזונות. בישראל הלימון הוא פרי נפוץ מאד וברוב השנה מחירו סביר בחנויות.

כמה סוכר יש בלימון טרי

כמה סוכר יש בלימון טרי

לא רק סוכר כל התועלות הבריאותיות של לימון טרי

לימונים טריים עשירים בוויטמין C עד 19 מיליגרם ל 1 לימון טרי
חומצה פולית ואשלגן
פלבנואידים ותרכובות הנקראות לימונינים בנמצאים במיץ הלימון

הלימונים הם מקור מצוין לוויטמין C, ומספקים יותר מחצי (30.7 מג ') מהצריכה היומית המומלצת .  בפרי הצהוב יש גם כמויות קטנות מאוד של תיאמין, ויטמין B6 ופולטת חומצה פולית בלימון. לימונים אינם מקור טוב למינרלים, אך הם אכן מכילים כמויות קטנות של סידן, ברזל ואשלגן.

ויש גם סוכר בלימון שלנו 

בלימון טרי יש 3 גרם סוכר שזה לא מעט.  בנוסף ההרכב התזונתי של לימון כולל :

30 קלוריות
9 גרם פחמימות
2.7 גרם סיבים תזונתיים
0.3 גרם שומן
1.1 גרם חלבון

מה אין בלימון טרי 

בלימונים טריים אין כולסטרול ואין חלבון אז אתם אנא מכם לא לבנות עליהם את ארוחת הצהריים הקרובה שלכם. אזל שפריץ לימונרו טרי יכול להוסיף המון.

כמה סוכר יש בכל דבר

החנות של הירקן אולי לא נראית כמו חנות ממתקים אבל היא יכולת בקלות להיות כזו עם פרוקטוז פרות.

כך למשל בתפוחים יש סה"כ 23 גרם סוכר לתפוח בבננה יש 16 גרם סוכר ובאפרסק הבשרני יש 15 גרם סוכר ליחידה. אבל הכוכבים הגדולים הם ללא ספק הענבים עם 20 גרם סוכר בעיקר כי קל לאכול אותם והם מזמינים את עצמם לרמות הסוכר שלנו.

לעומתם התותים היפים עם 7 גרם סוכר לכ 150 גרם פרי מתוקים אבל עם פחות סוכרים ואחרון חביב הוא המלון עם 11 גרם סוכר סוכר ומקום טוב באמצע הטבלה.

ולסיכום האם לימון מומלץ לחולה סוכרת 

על אף היתרונות הבריאותיים , הלימון החביב הוא חלק מתפריט מאון לחולה סוכרת , סיפ של לימון על הסלט לא ישבור אותנו אבל בטח לא מיץ לימונים סחוט משלושה לימונים צהובים ועסיסיים .