חולה סוכרת מאכלים מומלצים מחקרים

חולה סוכרת מאכלים מומלצים מחקרים חדשים

שנת 2019 עמוסה במחקרים חדשים בנושא תזונה ואוכל מומלץ לחולה סוכרת . אז מה חדש בתזונת סוכרתיים ? הנה חדשות מעולות שכל חולה סוכרת ומי ששומר על לחץ תקין צריך להכיר . בכתבה שלפנינו חולה סוכרת מאכלים מומלצים מחקרים חדשים

חולה סוכרת מאכלים מומלצים מחקרים חדשים

חולה סוכרת מאכלים מומלצים מחקרים חדשים

תפריט מאוזן לחולה סוכרת לפי מחקרים חדשים

אנחנו כבר יודעים מזמן שיש מאכלים מומלצים לחולי סוכרת המתאפיינים בהעברה איטית של הסוכר ממערכת העיכול לדם. רמות הסוכר לא עולות בבת אחת. אנו משקיעים פחות מאמץ באיזון רמות הסוכר בגוף ונשאר מספיק זמן לטפל במימוש זכויות ביטוח לאומי.

ביצה אחת ביום עוזרת לשמור על בריאות הלב

ביצים לא תמיד קשורות לעליית רמות הכולסטרול בגוף. אכילת ביצה אחת ליום יש בה בכדי לשפר לשפר את רמת הסוכר בדם, כמו גם להוביל ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה (LDL כולסטרול רע), ומגביר את רמת הליפופרוטאין בצפיפות גבוהה (HDL, כולסטרול טוב המסייע להגן על הגוף מפני מחלות לב וכלי דם).

הפקאן נלחם ברמות הסוכר ומסייע לבריאות הלב

אכילת חופן של פקאנים ביום, יש בה בכדי לסייע לאנשים טרום סוכרתיים או עם עודף משקל או השמנה להפחית את הסיכון למחלות לב ולשפר את רמות האינסולין שלהם .  איזון רמות הסוכר ישפיע לטובה לאורך זמן על רמות A1C .

במחקרים שבוצעו לאחרונה עלה כי הוספת פקאנים הניבה תוצאות טובות כמו הורדת התנגודת לאינסולין ותוספת משמעותית של  שומן חד בלתי רווי, אשר ידוע כדי להגן מפני מחלות לב וכלי דם. בדומה לשמן זית המומלץ לחולי סוכרת .

פטריות טריות מפחיתות דלקות ועוזרות לחולה סוכרת בשגרה

כיום בעולם נהוג להמליץ לחולה סוכרת להוסיף פטריות טריות כדי להפחית את דלקות . מחקרים בנושא סוכרת מצאו כי פטריות עלולות להפחית דלקת עודפת בגוף.   וזה דבר טוב מאוד כפי שהוא מקושר לבעיות בבלוטת התריס, מחלות לב, מחלות בריאות אחרות.

חולה סוכרת מאכלים מומלצים מחקרים חדשים לפי מחקרים חדשים בעולם ובישראל מזונות מומלצים תפריטים מאוזנים לחולה לשמירת לחץ דם ורמות סוכר את הסוכרת הישראלי gloo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *