כאבי גב טיפול טבעי תרופת סבתא הקלה

כאבי גב טיפול טבעי תרופת סבתא הקלה על כאבים 

זה תופס אותנו בלי שנהיה מוכנים ותמיד בזמן הלא נכון. הרפואה המתקדמת משלבת טיפולים מסורתיים בכאבי גב בבית או באמצעות רפואה משלימה. כתבה מיוחדת על כאבי גב טיפול טבעי תרופת סבתא הקלה על כאבים

הכתבה אינה מחליפה ייעוץ רפואי על פי כל דין כמתחייב במדינת ישראל

כאבי גב טיפול טבעי תרופת סבתא הקלה

כאבי גב טיפול טבעי תרופת סבתא הקלה

גב תחתון וגב עליון מה ההבדל ומה בדיוק כואב לנו 

כאבי גב הם אחת הסיבות השכיחות ביותר שאנשים הולכים לרופא המשפחה או פונים לרפואה אלטרנטיבית ולא מעט תביעות נכות ביטוח לאומי מוכרות עם אחוזים ולעיתים אף פטור ממס הכנסה.

ניתן לחלק את כאבי הגב לשני אזורים עיקריים בגוף : 

גב עליון – 12 החוליות הראשונות מהצוואר ומטה עד אזור הצלעות

גב תחתון – החוליות מתחת לקו הצלעות עד לישבן

בעוד כאבי גב עליון נגרמים מאורח חיים שינה לא נכונה , ישיבה ארוכה על כסא מול מחשב והיעדר פעילות גופנית הריי שכאבי גב תחתון מופיעים בשל בעיות גופניות ושחיקה לאורך שנים. אך לשניהם יש מבחר טיפולי ביתיים ורפואה אלטרנטיבית לפני שמחליטים על פעולה פולשנית.

טיפול טבעי מונע כאבים והתערבות כירורגית

אז נכון קשה להתמודד עם כאבי גב אבל יש לא מעט שיטות של רפואה משלימה או תרופות סבתא להקלה על כאבי גב והימנעות מטיפול פולשני או כירוגי .טיפול ביתי לכאבי גב יכולים להיות חשובים בהקלה על כאבים גב לארוך זמן וישנם בשוק גם מכשירי לייזר להקלה על כאב בטיפול ביתי .

כירופרטיקה לכאבי גב  ( הטיפול שלי אחת לכמה שנים ) 

כירופרקט יאבחן באמצעות מגע, או מישוש, ובדיקה ויזואלית. כירופרקטיקה ידועה כגישה ישירה, עם דגש חזק על התאמת מפרקי עמוד השדרה. יתכן כי כירופרקט ירצה לראות את תוצאות סריקות ההדמיה וכל בדיקות דם ושתן.

שיטת הטיפול המערבית המודרנית האלטרנטיבית

אוסטאופת היא שיטת טיפול מערבית  לטיפול בבעיות שרירים ושלד . איש המקצוע מאבחן גם באמצעות מישוש ובדיקה ויזואלית של מקום הכאב את הבעיות לצד ביצוע מתיחות איטיות וקצביות  לחץ או טכניקות עקיפות, ומניפולציה של מפרקים ושרירים.

פיזיוטתרפיה אקטיבית ופסיבית 

הפיזיותרפיסט מתמקד באבחון בעיות במפרקים וברקמות הרכות של הגוף כאשר חלק מהצלחת הטיפולים נובעת מהתקדמות רפואת הספורט בעולם.

פיזיותרפיה פאסיבית  כוללת טיפולים בהם גוף המטופל פסיבי עם טיפולי חום , מכשירי לייזר שניתן שניתן לרכש , הנחת קרח להקלה על כאבים . נפוץ מאד בישראל כרית חימום לטיפול בכאב גב להרגעת שרירים ואת הרקמות הרכות.
פיזיותרפיה אקטיבית מפעילה את הגוף באמצעות תרגילים כמו מתיחות והתעמלות להקלה על כאב גב תחתון, פעילות גופנית פעילה היא המוקד של תוכנית הפיזיותרפיה. האקטיבית ויש להתמיד בה לאורך זמן ויש מי שיטען שיש להפוך אותה לדרך חיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *