החזרי מס חינם: המערכת החדשה של רשות המיסים

החזרי מס חינם: המערכת החדשה של רשות המיסים

עכשיו ניתן לבצע תיאום מס מקוון לכולם תוך מיצוי זכויות לקבלת הקלות בתשלום מיסים משכר. החידוש- אם מגיע לכם הקלת מס ואתם לא מקבלים אותה- המערכת תזהה ותפיק עבורכם אישור למעסיק החזרי מס חינם: המערכת החדשה של רשות המיסים.

החזרי מס חינם

החזרי מס חינם

מה חדש בשירות החדש של מס הכנסה? 

שירות זה מאפשר לשכירים בעלי הכנסה מיותר ממעסיק אחד, וכן לשכירים המבקשים לקבל אישור על הקלה בחישוב המס, לערוך תיאום מס באינטרנט ללא צורך לצאת מהבית ולהגיע למשרדי מס הכנסה.

במקרים מסוימים תוצג לכם הקלה בחישוב המס לה אתם זכאים לפי הנתונים שבידנו, גם אם לא הגשתם בקשה להחזר מס חינם! אתם תוכלו לקבל הקלה זו באופן מידי וללא העברת הפניה לטיפול במשרד מס הכנסה.

כמה פעמים בשנה אפשר לבצע תיאום מס או לבקש הקלות במס הכנסה? 

ללא הגבלה על מספר פעמים בשנה וללא תקרת הכנסה. מדובר במערכת מתקדמת המלווה צעד אחר צעד את המשתמש, מנחה אותו כיצד עליו לערוך תיאום מס ולממש זכויות מס. לאחר הזדהות וכניסה למערכת ועד לקבלת האישור נדרש לבצע 3 פעולות בלבד: להזין הכנסות, לבקש הקלות מס, לאשר את הסיכום.

כמה כסף אפשר לחסוך אם מדפיסים אישורי מס?

הנפקת אישורי מס באמצעות אתר מס הכנסה חוסך לכם כסף בשני מישורים.

  1. במידה ויש לכם זכאות למימוש זכויות מס- תשלמו כל חודש פחות מס הכנסה משכר העבודה. בתלוש השכר שלכם יישאר יותר כסף נטו עבורכם ופחות הפרשות למיסים.
  2. כאשר מפיקים אישור מס מאתר מס הכנסה, מגישים אותו למעסיק ומקבלים פטור חודש, החזר חודשי יש חיסכון נוסף. אין צורך לפנות לחברת מימוש זכויות והחזרים לשלם עמלה מיותרת על ביצוע החזרי מס לשכירים ועצמאים.

האם המערכת של מס הכנסה מכירה את הפטור שלי? 

המערכת מאפשרת, בשלב דיווח ההכנסות, לערוך בו זמנית תיאום מס של עד 8 משלמים. ומציגה למגיש הבקשה את מגוון ההקלות שניתן לבקש ואף ממצה עבורו הקלות מס בכך שמסמנת עבורו את ההקלות הרלוונטיות אליו, לגביהן קיים מידע במאגרי הרשות לדוגמת נקודות זיכוי עבור ילדים או פטור ממס בשל נכות.

הפניה לביצוע החזרי מס חינם באתר מס הכנסה מימוש זכויות פטור ממס 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *