DEXCOM G6 המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר מושקת בישראל

DEXCOM G6 המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר מושקת בישראל

מערכת CGM חדשה מהפכנית מבטלת את דקירות האצבע השגרתיות* עבור אנשים עם סוכרת וגודלה קטן בכשליש מהדור הקודם. הכירו את DEXCOM G6 המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר. כתבה מיוחדת באתר הסוכרת של ישראל.

ניטור סוכר לחולי סוכרת מסוג 1 DEXCOM G6  

Dexcom, Inc. (NASDAQ:DXCM), המובילה הגלובלית בניטור רציף של רמת הסוכר (CGM) בזמן אמת אצל אנשים עם סוכרת, הודיעה היום על ההשקה של מערכת ה-GCM שלה Dexcom G6 בישראל לאנשים עם סוכרת סוג 1 מגיל שנתיים ומעלה. כמה מאייפנים של אביזר הסוכרת החדש:

  • Dexcom G6 הוכחה ככלי יוצא דופן לניהול סוכרת. המוצר לא רק מבטל את הצורך בדקירות באצבע, הוא גם שומר על הביצועים, הקישוריות והדיוק שקהילת הסוכרת למדה לצפות מה-CGM של דקסקום", אמר אריק ביורקן, מנהל כללי וסגן נשיא לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה בדקסקום.
  • Dexcom G6 משתמשת בחיישן קטן ומשדר כדי למדוד ולשלוח ברציפות רמות סוכר באופן אלחוטי למכשיר חכם תואם† או למקלט ייעודי ונותנת לחולים נתוני סוכר בזמן אמת בלי צורך לדקור את האצבע*. המערכת גם מאפשרת התראות ניתנות להתאמה אישית כדי לעזור להימנע מאירועים מסוכנים של רמת סוכר נמוכה או גבוהה בדם.
  • היישום של Dexcom G6 למכשירי iOS ואנדרואיד תואמים† גם מאפשר לחולים לשתף את מידע הסוכר שלהם עם עד חמישה עוקבים‡, ומאפשר לבני משפחה, יקירים וספקי טיפול רפואי לנטר מרחוק חולים לקבל עוד שקט נפשי.

עוד האתר הסוכרת: מחקרי סוכרת חדשים מה אפשר ללמוד מהם 

תכונות של Dexcom G6 וכיצד הוא תורם לשליטה עם רמות הסוכר בגוף 

היישום פועל ללא צורך בדקירות באצבע לכיול או קבלת החלטות על טיפול בסוכרת*.

קריאות רציפות של רמת הסוכר נשלחות אוטומטית כל חמש דקות באמצעות בלוטות' לכל מכשיר חכם תואם†, או למקלט של דקסקום.

התראות ניתנות להתאמה אישית, כולל התראה חדשה "נמוך דחוף בקרוב", שיכולה להזהיר משתמשים עד 20 דקות מראש על מקרה דחוף של היפוגליקמיה. שיתוף נתונים בזמן אמת דרך היישום של Dexcom G6 שמאפשר למשתמשים לשתף את מידע הסוכר שלהם עם עד חמישה עוקבים‡ כדי לנטר את רמות הסוכר שלהם מרחוק לקבלת עוד שקט נפשי.

חיישן של 10 ימים שמאפשר שימוש ארוך יותר מאשר הדור הקודם של ה-CGM של דקסקום. משדר דק עם פרופיל נמוך שמאפשר לבישה דיסקרטית.

עוד באתר – מצה לחולי סוכרת 

מתקן החדרה אוטומטי שמיועד להפוך את הכנסת החיישן לפשוטה בלחיצה על לחצן. מקלט שעוצב מחדש עם תצוגת מסך מגע (מכשיר תצוגה אופציונלי).

צפו בסרטון ההסבר Dexcom G6 – Using the Dexcom CLARITY App

ממברנת חיישן חדשה שמאפשרת שימוש באצטמופין ללא כל השפעה על הקריאות של רמת הסוכר§.

"במשך שנים רבות בדיקת רמת הסוכר בדם על ידי דקירה באצבע הייתה רכיב קריטי בניהול העצמי של סוכרת. אבל סוג שזה של ניטור עצמי, שכרוך בבדיקות דם פעמים רבות ביום, יכול לגזול זמן, לכאוב וקשה לשלב אותו ביום עמוס", אמר פרופ' משה פיליפ, MD, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת, המרכז הארצי לסוכרת נעורים, מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל.

"Dexcom G6 היא התקדמות חשובה ב-GCM. עם Dexcom G6, לאנשים עם סוכרת יש עכשיו את החופש לחיות בלי דקירות שגרתיות באצבע והם יכולים להסתמך על נתוני ה-CGM שלהם כדי לקבל החלטות טיפול, שמאפשרות ניהול עצמי יותר מותאם אישית ויעיל".

מערכת Dexcom G6 כבר זמינה בישראל בכל קופות החולים ומשרד הבטחון לילדים מגיל שנתיים, מתבגרים ולמבוגרים בהתאם לתנאי סל הבריאות.

איפה אפשר להשיג מכשיר לניטור סוכר מסוג

  •  באמצעות אתר האינטרנט www.dexcom.com
  • בטלפון 03-5773800/806.

Dexcom G5 שדרוג מערכת 

משתמשים קיימים של Dexcom G5 יכולים לשדרג עכשיו למערכת Dexcom G6, שכוללת משדר וחיישן 6G חדשים. המערכת מתחברת ליישום של Dexcom G6, שזמין להורדה מ-Apple App Store או Google Play store, לשימוש עם מכשיר חכם אפל או אנדרואיד תואם. לחלופין, חולים יכולים לראות קריאות של הסוכר במקלט עם מסך המגע אופציונלי של Dexcom G6, שניתן לרכישה בנפרד.

הכתבה אינה בגדר המלצה על מכשיר לניטור סוכר. לאתר אין מערכת יחסים עסקית עם משווק או מייצר המוצר. מקור הכתבה סקופר. הכתבה איננה בגדר ייעוץ ייעוץ או המלצה. 

DEXCOM G6 המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר מושקת בישראל

DEXCOM G6 המערכת לניטור רציף של רמת הסוכר מושקת בישראל

מצב הסוכרת בישראל 2021 

בישראל, כמו במדינות תעשייתיות אחרות, סוכרת היא מחלה כרונית נפוצה שמטילה נטל כבד על מערכת הבריאות, החולה והמשפחה שלו. ההיקרות של סוכרת בישראל וגם בעולם נמצאת במגמת עלייה עקבית.

פריגו ישראל היא אחת מחברות התרופות וציוד רפואי המובילות שפועלת בישראל קרוב ל-60 שנים עם תיק מאוזן ומגוון של מוצרים.

פריגו מביאה ערך ללקוחות והצרכנים שלה על ידי הספקה, פיתוח, ייצור, יבוא והפצה של תרופות מרשם גנריות, מוצרי בריאות ללא מרשם וגם ציוד לאבחון רפואי, כולל ציוד לבדיקות מעבדה ומוצרים לבדיקה עצמית בנקודת הטיפול ולמטופלים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *