תזונה דלת פחמימות טיפים חשובים לא רק לפסח

תזונה דלת פחמימות טיפים חשובים לא רק לפסח מאת עדי גבירצמן מומחית לתזונה מאוזנת Hatafrit

איך אפשר לסגל הרגלי תזונה בריאים במהל ימות השנה ובחול המועד פסח?. תזונה דלת פחמימות טיפים חשובים לא רק לפסח אתר התזונה והבריאות מאת עדי גבירצמן מומחית לתזונה מאוזנת, מפתחת מתכונים דלי פחמימות ללא גלוטן מה- Hatafrit. 

סדר יום לתפריט מאוזן תזונה דלת פחמימות טיפים חשובים 

יציאה לחופשה היא תמיד משמחת ומרגשת, אבל יכולה להיות גם מאתגרת, במיוחד עבור אלו שקיים אצלם חשש בנושא התזונה, רגישות לגלוטן או מטעמי שמירה על אורח חיים בריא. ההתמודדות עם אוכל, פיתויים ושינויים בהפרשי השעות, טיול רחוק מהבית יכולה להעמיד בפנינו אתגר אמתי. רגע לפני שאתם מחליטים לצאת לחופשה, יש כמה דברים שצריך לעשות כדי להפוך את הטיול לפחות מלחיץ ויותר מאורגן . אז מה בכל זאת עושים?

עוד באתר חלי ממן מתכונים מומלצים 

תזונה דלת פחמימות טיפים חשובים לא רק לפסח עדי גבירצמן מומחית לתזונה מאוזנת צילום דויד מויאל

תזונה דלת פחמימות טיפים חשובים לא רק לפסח עדי גבירצמן מומחית לתזונה מאוזנת צילום דויד מויאל

מה אוכלים לפני טיסה?. 

אכלו לפני הטיסה – אל תסתמכו על מגוון האוכל המוגש במטוסים, התפריט מצומצם והאפשרות להזמנת ארוחה דלת פחמימה אינה קיימת. ולכן, אם החופשה שלכם מתחילה בטיסה. דאגו לאכול לפני הטיסה ארוחה דלת פחמימות, מזינה ומשביעה.

היכן אוכלים בחופשה ושומרים על תזונה בריאה?

בררו על מסעדות, בתי קפה. בדקו רגע לפני הגעתכם את התפריט באתר המסעדה. מה האפשרויות והאם הן מתאימות לכם מבחינה תזונתית ובמידת הצורך הזמינו מקום מראש.

כמה מים כדאי לשתות?.

הצטיידו במים והרבו בשתיית נוזלים – דאגו לשתות הרבה מים, תה וקפה (ללא חלב כמובן). שתייה מרובה תורמת לעיכול יותר טוב, לתחושה של שובע ובאופן כללי בריאה מאוד ללא קשר לאופי התזונה שלכם.

איך שומרים על תזונה מאוזנת בתקופת החופשה?

יוצאים לחופשה ורוצים לשמור על תפריט מאוזן?. צאו לחופשה עם לקיחת החלטה שאתם מתחילים כל ארוחה עם מה שמזין ומשביע. בארוחות בוקר השתדלו להיצמד לביצים, ירקות וגבינות, בארוחות צהריים וערב נסו להיצמד לדגים, בשרים וירקות.

תהיו קשובים לעצמכם, ואכלו כשאתם רעבים ועד לתחושה של שובע.
דעו שגם אם "סטיתם" מאופי התזונה הרצויה שלכם, לא קרה שום דבר. אין סיבה לא להמשיך בארוחה שלאחר מכן כרגיל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *