דיאטה דלת פחמימות לחולה סוכרת

דיאטה דלת פחמימות לחולה סוכרת

מחקר חדש בבריטניה הגיע למסקנה דיאטה דלת פחמימות עשוי לסייע בניהול סוכרת. במסגרת המחקר בוצעו בדיקות שיטתיות ומטא-אנליזות, אך נכללו גם ניסויים מבוקרים אקראיים באיכות טובה. והמסקנה העדויות הנוכחיות מראות כי תזונה דלת פחמימות יכולה להיות בטוחה. אבל גם ויעילה עבור אנשים עם סוכרת מסוג 2

 

סוכרת מסוג 2 דיאטה דלת פחמימות

מסקנות המחקר מאוששות קביעות ידועות לפי הן דיאטה לחולה סוכרת , סוכרת מסוג 1 או סוכרת מסוג 2 , מסייעת לירידה במשקל וניהול גלוקוז, לצד הפחתת הסיכון הסיכון למחלות לב וכלי דם. לכן, אנו יכולים להמליץ ​​על דיאטה דלת פחמימות עבור כל החולים בסוכרת סוג 2. אבל אין ראיות עקביות כי הקטנת כמות הפחמימות היא יעילה יותר מאשר גישות אחרות בטווח הארוך. לכן זה לא צריך להכיל את מסקנות המחקר עבור כולם.

עוד באתר – הסברים על תה ירוק למי כדאי

סוכרת מסוג 1 המלצות תזונה

לפי המחקר החדש בנושא דיאטה לחולה סוכרת , בשביל זה , אין ראיות חזקות לומר כי הקטנת סוכרים היא בטוחה או יעילה עבור אנשים עם סוכרת סוג 1. בגלל זה, אין בבריטניה המלצה חד משמעית גורפת על ידי תזונה נבונה לאנשים עם סוכרת סוג 1.

אבל לכולם ורק בליווי תזונאית מוסמכת. למה?. עדויות על דיאטה דלת פחמימות אצל ילדים מדווחות על השפעות שליליות.

מה למשל?. צמיחה גרועה, סיכון גבוה יותר למחלה לב וכלי דם. ומה ההשפעה הפיזית?. בעיות פסיכולוגיות. לכן, אנו לא ממליצים על דיאטה לא מאוזנת לילדים עם סוכרת.

אנשים צריכים להיות מעודדים לאכול יותר ירקות ופירות. איזה לחם מומלץ?. דגנים מלאים עם עדיפות לשיפון מה עוד ברשימת המאכלים הבריאים?. קטניות, מאכלי ים, אגוזים.

האם מותר לאכול בשר אדום?. כן. רצוי לשלב בשר אדום פחות בשר מעובד. מאילו מוצרים כדאי להימנע?. משקאות ממותקים סוכר, מזונות ממותקים סוכר, ודגנים מזוקקים כגון לחם לבן.

דאגלס טוונפור, דיאטנית וסגן ראש מחלקת הטיפול בסוכרת בבריטניה, אמר כי "חשוב מאוד שהמלצות תזונתיות מבוססות על ראיות טובות ולא על דעות אישיות", נאמר בהצהרת עמדה זו, תוך שימוש בראיות הטובות ביותר, תוך התחשבות בדיווחים אנקדוטליים ואת המשוב של אנשים עם סוכרת,

פחות פחמימה שווה פחות סוכר

המלצות לדיאטה דלת פחמימות לחולה סוכרת מסוג 2 ומזונות בריאים לחולי סוכרת מסוג 1 אילו מזונות מומלצים לחולה סוכרת וכלולים בדיאטה.

ההתמקדות העיקרית של %9