מרפאת סוכרת כתובות טלפונים קביעת תורים

מרפאת סוכרת כתובות טלפונים קביעת תורים

בעולם הסוכרת נחשבת למגיפה שיש לטפל בשלבים הראשונים וכן באמצעות מניעה. לפניכם מדריך בנושא מרפאת סוכרת כתובות טלפונים קביעת תורים קופות חולים בישראל הנחיות וטיפים לסוכרתיים תזונה והמלצות לאומית מכבי כללית מאוחדת חדשות וזכויות.

טרום ומניעה מרפאת סוכרת כתובות טלפונים קביעת תורים 

לעיתים לא ניתן למנוע לחלוטין את הופעת המחלה. אולם באמצעות התנהלות נכונה, תפריט, אורח חיים בריא ומעקב ניתן למנוע את התפרצות מחלת הסוכרת וכן את הנזקים שהיא גורמת לאורך זמן.

המרפאות החדשות של קופת חולים לאומית 

כחלק מהיערכותה להתמודדות ולטיפול במצב הסוכרת בישראל, לאומית שירותי בריאות מקימה בימים אלו 5 מרפאות סוכרת רב מקצועיות, בחלוקה לפי מחוזות: מחוז מרכז – מרפאת נתניה לב העיר, מחוז ירושלים – מרפאת מסילת ישרים, מחוז צפון – מרפאת עראבה ושתי מרפאות במחוז דרום – מרפאת קניון הנגב בבאר שבע ומרפאת רהט.

בלאומית זיהו בשנים האחרונות כי ישנה עלייה מתמדת בהיארעות ועקב כך בהימצאות הסוכרת בכל קבוצות הגיל. כמו כן, אחוזי חולי הסוכרת מאוד לא מאוזנים, כאשר השיעור גבוה יותר אצל גברים (11.8%) בהשוואה ל-7.2% אצל נשים. בקרב האוכלוסייה הערבית יש כמעט פי שניים חולי סוכרת בהשוואה לאוכלוסייה הכללית 13.9%  לעומת 7.1%.

עוד באתר מחשבון A1C מה רמת הסוכר שלך?

תהליך הטיפול בסוכרת באמצעות מרפאות בקהילה

את מרפאות הסוכרת הרב מקצועיות, שתפתחנה כיחידות ארגוניות עצמאיות תחת לאומית. מי בצוותים המקצועיים?.  רופאים ורופאות, אחיות סוכרת ואחים לסוכרת ודיאטנית לצד עובדת סוציאלית. ובהן המטופלים ייקלטו עם משאבות ומדי סוכר ולאחר מכן יופנו לבעל התפקיד המתאים.

טלפון קופות החולים מרפאות סוכרת 

כללית בבני ברק מרפאת סוכרת מחוזית טלפון 03-5779660, כתובת עלי הכהן 13, בני ברק

מכבי השלום סוכרת 03-7614107

מאוחדת טיפול בסוכרת פרטים ניתן לקבל מצוות המרפאה ובמוקד מאוחדת 3833*

לאומית קופת חולים מוקד סוכרת טלפון 1-700-507-507 או *507

מה קורה בעולם? מגפת הסכרת

1 מכל 10 מבוגרים ברחבי העולם, כ-537 מיליון בני אדם, סובל מסוכרת.

חצי מיליארד נוספים נמצאים בסיכון לפתח סוכרת מסוג 2 .

עם זאת, סוכרת מסוג 2 וסיבוכיה ניתנים לעיכוב או למניעה. כיצד?.  על ידי אימוץ ושמירה על הרגלים בריאים, כולל הקפדה על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית

טיפים לתפריט ותזונה נכונה לחולה סוכרת או טרום סכרת 

אם יש לך סוכרת או טרום סוכרת, סביר להניח שרופא הבריאות שלך ימליץ לך לפנות לדיאטנית כדי לעזור לך לפתח תכנית אכילה בריאה. התוכנית עוזרת לך לשלוט ברמת הסוכר בדם שלך, הנקראת גם גלוקוז בדם, לנהל את המשקל שלך ולשלוט בגורמי הסיכון למחלות לב. גורמים אלה כוללים לחץ דם גבוה ושומנים גבוהים בדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *